Ofertă acceptată Cumpărare directă

Capsator metalic LEITZ 5523 NeXXt Series, 40 coli, capsare plata, 200 capse p4 incluse si 4 cutii c

Număr anunț
DA41065326
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE MATEMATICA "SIMION STOILOW" AL ACADEMIEI ROMANE (CUI 4382523)
Furnizor / câștigător
IHTIS SERV IMPEX SRL (CUI 7534197)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
270,03 RON
Valoare atribuită
270,03 RON
Data publicării
27.08.2026 14:26
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 14:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

270,03 RON

din 270,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.