Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pubela Pubele Tomberon Europubela Europubele GUNOI SELECTIV 120 L litri 120L negru deseu menajer
- Număr anunț
- DA41065882
- Autoritate contractantă
- Comuna Perieni (CUI 4540020)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
- Cod CPV
- 39224340-3 · Pubele (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.600 RON
- Valoare atribuită
- 19.600 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 15:01
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 15:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
19.600 RON
din 19.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro