Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REPARATIE DACIA LOGAN
- Număr anunț
- DA41065847
- Autoritate contractantă
- COMUNA COTOFENII DIN DOS (CUI 4553593)
- Furnizor / câștigător
- SC SERVICE AUTOMOBILE SRL FILIASI (CUI RO8466406)
- Cod CPV
- 50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.507,59 RON
- Valoare atribuită
- 2.507,59 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 14:59
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 15:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.507,59 RON
din 2.507,59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro