Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII INTRETINERE PISCINA
- Număr anunț
- DA41065676
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "NICOLAE TITULESCU (CUI 20799868)
- Furnizor / câștigător
- KRISTAL PISCINE SRL (CUI RO25248746)
- Cod CPV
- 45212290-5 · Lucrari de reparatie si de intretinere a complexelor sportive (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.428,56 RON
- Valoare atribuită
- 17.428,56 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 14:47
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 14:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
17.428,56 RON
din 17.428,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro