Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie pompa centrifuga monobloc Foras MN50-160B 5.5 kW

Număr anunț
DA41065455
Autoritate contractantă
Centrul Cultural Municipal ”Radu Serban” Caracal (CUI 47701227)
Furnizor / câștigător
ROINSTAL PROFESIONAL SRL (CUI RO36050395)
Cod CPV
42122400-4 · Pompe centrifuge si elevatoare de lichide (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.325,62 RON
Valoare atribuită
5.325,62 RON
Data publicării
27.08.2026 14:33
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.325,62 RON

din 5.325,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.