Ofertă refuzată Cumpărare directă

Asistenta tehnica informatica

Număr anunț
DA41064852
Autoritate contractantă
COMUNA HOREA (PRIMARIA HOREA) (CUI 4562249)
Furnizor / câștigător
INDECO SOFT SRL (CUI RO12960504)
Cod CPV
72261000-2 · Servicii de asistenta pentru software (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.200 RON
Valoare finală
14.400 RON
Data publicării
27.08.2026 13:58
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 15:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.