Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE DE CURATENIE CF 1950383

Număr anunț
DA41065933
Autoritate contractantă
COMUNA AVRAMENI (CUI 3571591)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI RO26784173)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.041,56 RON
Valoare atribuită
2.041,56 RON
Data publicării
27.08.2026 15:05
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 15:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.041,56 RON

din 2.041,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.