Ofertă acceptată Cumpărare directă

Smartwatch HUAWEI Watch Fit 3, GPS, Android/iOS, Midnight Black Fluoroelastomer Strap

Număr anunț
DA41066889
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GEORGE TOFAN BILCA (CUI 16292084)
Furnizor / câștigător
IT&C SOLUTION S.R.L. (CUI 46590120)
Cod CPV
30121100-4 · Fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.781,76 RON
Valoare atribuită
19.781,76 RON
Data publicării
27.08.2026 18:59
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 19:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.781,76 RON

din 19.781,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.