Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TONER CF226X/CRG052H-B-9K (1327)
- Număr anunț
- DA41065823
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI RO4317754)
- Furnizor / câștigător
- MUNCONS SRL (CUI RO14581515)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 56,10 RON
- Valoare atribuită
- 56,10 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 14:58
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 15:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
56,10 RON
din 56,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro