Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BRANSAMENT ELECTRIC STR ECATERINA TEODOROIU
- Număr anunț
- DA41065635
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL DEJ (CUI 4349179)
- Furnizor / câștigător
- FUNIPAN IMPEX SRL (CUI 6839452)
- Cod CPV
- 45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.047,05 RON
- Valoare atribuită
- 7.047,05 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 14:44
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 15:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.047,05 RON
din 7.047,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro