În desfășurare Anunț de participare

Grup electrogen de exterior Corp A Marzescu

Număr anunț
SCN1179361
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE PNEUMOFTIZIOLOGIE SI BOLI INFECTIOASE BRASOV (CUI 4443175)
Cod CPV
31120000-3 · Generatoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
În desfășurare
Se pot depune oferte până la termen.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
710.740 RON
Data publicării
02.09.2026 07:38
Termen limită
18.09.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1279334

Documente

Documentația de atribuire

Participanți

Participanții se publică după termenul de depunere (18.09.2026 15:00).

Vrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?

Creează cont gratuit

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.