În desfășurare Anunț de participare

Furnizare platforma de automatizare a proceselor administrative si servicii de implementare si suport tehnic

Număr anunț
SCN1179365
Autoritate contractantă
Universitatea "Alexandru Ioan Cuza" Iasi (CUI 4701126)
Cod CPV
30211300-4 · Platforme informatice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
În desfășurare
Se pot depune oferte până la termen.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
305.000 RON
Data publicării
02.09.2026 08:04
Termen limită
15.09.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1279386

Documente

Documentația de atribuire

Participanți

Participanții se publică după termenul de depunere (15.09.2026 15:00).

Vrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?

Creează cont gratuit

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.