În desfășurare Anunț de participare

Acord cadru produse igienico-sanitare bucatarii

Număr anunț
SCN1179370
Autoritate contractantă
Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Giurgiu (CUI 13476015)
Cod CPV
18424300-0 · Manusi de unica folosinta (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
În desfășurare
Se pot depune oferte până la termen.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.784 RON
Data publicării
02.09.2026 08:29
Termen limită
14.09.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1279385

Documente

Documentația de atribuire

Participanți

Participanții se publică după termenul de depunere (14.09.2026 15:00).

Vrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?

Creează cont gratuit

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.