Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 7,7% sub estimat
Autoutilitara cabina dubla (6+1 locuri) cu bena nebasculabila cu obloane rabatabile,masa tehnica autorizata 3.5 tone
- Număr anunț
- SCNA1136610
- Autoritate contractantă
- S.C. HORTICULTURA S.A. Timisoara (CUI 1816890)
- Cod CPV
- 34134200-7 · Camioane basculante (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 79.500 RON
- Valoare atribuită
- 73.345 RON 7,7% sub estimat
- Data anunțului
- 02.09.2026 08:42
- Anunț de participare
- SCN1177771
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Clarificări & decizii (1)
-
30.07.2026 13:32Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareconform document atasatRaspuns solicitare de clarificari
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
PAUL TRANS SRL CUI RO13451525
Valoare atribuită
73.345 RON
din 79.500 RON estimat
7,7%
Adjudecat la 92,3% din estimat · economie 6.155 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.