Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanţă GDPR - PNIPCBT

Număr anunț
DA40625112
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE SANATATE PUBLICA (CUI 26347241)
Furnizor / câștigător
SOCIETATE CIVILA PROFESIONALA DE AVOCATI " ALEXE SI ASOCIATII " (CUI 16882360)
Cod CPV
72322000-8 · Servicii de gestionare a datelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
115.500 RON
Valoare atribuită
115.500 RON
Data publicării
15.06.2026 11:24
Termen limită
20.06.2026 17:00
Data finalizării
16.06.2026 08:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

115.500 RON

din 115.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.