Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet materiale constructii

Număr anunț
DA41091272
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 15 TIMISOARA (CUI 29110915)
Furnizor / câștigător
A & A DESIGN LUXURY S.R.L. (CUI 39891759)
Cod CPV
44110000-4 · Materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.955,42 RON
Valoare atribuită
1.955,42 RON
Data publicării
01.09.2026 16:16
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 08:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.955,42 RON

din 1.955,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.