Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Stație de încărcare 22kW EV pentru vehicule electrice in loc.Nuseni
- Număr anunț
- DA41091134
- Autoritate contractantă
- COMUNA NUSENI (CUI 4427005)
- Furnizor / câștigător
- FERMIERUL BISTRITA SRL (CUI 31172553)
- Cod CPV
- 31681500-8 · Aparate de reincarcare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.500 RON
- Valoare atribuită
- 3.500 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 15:58
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2026 08:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.500 RON
din 3.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro