Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inlocuire danfus

Număr anunț
DA41090604
Autoritate contractantă
STATIUNEA DE CERCETARE DEZVOLTARE AGRICOLA (CUI RO202077)
Furnizor / câștigător
IPSO SRL (CUI RO5368365)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.283,21 RON
Valoare atribuită
1.283,21 RON
Data publicării
01.09.2026 15:18
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 07:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.283,21 RON

din 1.283,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.