Ofertă acceptată Cumpărare directă

Saci menajeri 120l Recuperat Natur

Număr anunț
DA41090553
Autoritate contractantă
S.C. ECO-SAL S.A. (CUI RO24898139)
Furnizor / câștigător
SERENE PIPE TECH S.R.L. (CUI 50892704)
Cod CPV
19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.197 RON
Valoare atribuită
1.197 RON
Data publicării
01.09.2026 15:15
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 08:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.197 RON

din 1.197 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.