Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii lunare de suport administrativ pentru compartimentele de impozite și taxe locale

Număr anunț
DA41090480
Autoritate contractantă
COMUNA CENAD (CUI 4358231)
Furnizor / câștigător
OPTIPROVANCE S.R.L. (CUI 52018060)
Cod CPV
75110000-0 · Servicii de administratie generala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.600 RON
Valoare atribuită
1.600 RON
Data publicării
01.09.2026 15:12
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 08:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.600 RON

din 1.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.