Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de inlocuire cablu EKG(trunchi+derivatii) pt monit fv+cablu EKG Contec cf of 1200/28.08.2026

Număr anunț
DA41090425
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL EP. N. POPOVICI BEIUS (CUI 4558680)
Furnizor / câștigător
CENTRUL JUDETEAN DE APARATURA MEDICALA BRASOV (CUI 12595409)
Cod CPV
50421000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.511,07 RON
Valoare atribuită
1.511,07 RON
Data publicării
01.09.2026 15:09
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 08:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.511,07 RON

din 1.511,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.