Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de evaluare – determinarea valorii de piață a chiriei pentru imobile

Număr anunț
DA41090344
Autoritate contractantă
COMUNA CORBEANCA (CUI 4611538)
Furnizor / câștigător
ANDRONIU CONSULTING SRL (CUI 24149469)
Cod CPV
79419000-4 · Servicii de consultanta in domeniul evaluarii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.000 RON
Valoare atribuită
10.000 RON
Data publicării
01.09.2026 15:03
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 08:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.000 RON

din 10.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.