Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cizme barbati (dansuri populare)

Număr anunț
DA41090343
Autoritate contractantă
ANSAMBLUL FOLCLORIC "BUSUIOCUL" BACAU (CUI 16396352)
Furnizor / câștigător
II BAN NICOLAE (CUI 16927500)
Cod CPV
18813000-1 · Incaltaminte cu fete de piele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.500 RON
Valoare atribuită
8.500 RON
Data publicării
01.09.2026 15:03
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 08:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.500 RON

din 8.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.