Ofertă acceptată Cumpărare directă

Kit tastatura si mouse cu fir LOGITECH MK120, USB, Layout US INT, neg

Număr anunț
DA41090313
Autoritate contractantă
Comuna Mugeni (CUI 4368065)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
30237460-1 · Tastaturi pentru computer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
339,33 RON
Valoare atribuită
339,33 RON
Data publicării
01.09.2026 15:02
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 08:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

339,33 RON

din 339,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.