Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Automatizare incalzire termica.
- Număr anunț
- DA41090182
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC "CSEREY-GOGA " CRASNA (CUI 4637597)
- Furnizor / câștigător
- CARD INSTAL SRL (CUI RO14114609)
- Cod CPV
- 48921000-0 · Sisteme de automatizare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.459,26 RON
- Valoare atribuită
- 10.459,26 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 14:54
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2026 08:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.459,26 RON
din 10.459,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro