Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tub Ung. BIOTITUS 100ml, Compresa Impr. 10x20cm BIOTIdermal, Compresa Impr. 10x10cm BIOTIdermal
- Număr anunț
- DA41089970
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE URGENTA PETROSANI (CUI 4374873)
- Furnizor / câștigător
- TIAMIS MEDICAL S.R.L. (CUI RO32521643)
- Cod CPV
- 33711500-2 · Produse pentru ingrijirea pielii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 907,42 RON
- Valoare atribuită
- 907,42 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 14:43
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2026 07:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
907,42 RON
din 907,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro