Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de intretinere, verific. periodice, interventii la avarii, asist. tehnica- echip. incalzire

Număr anunț
DA41089748
Autoritate contractantă
Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
Furnizor / câștigător
MILTERMIC SRL (CUI RO28601426)
Cod CPV
71356100-9 · Servicii de control tehnic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.930 RON
Valoare atribuită
7.930 RON
Data publicării
01.09.2026 14:32
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 08:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.930 RON

din 7.930 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.