Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartus Xerox 3020/3025/3210/3215/3140/3210/3220/3225

Număr anunț
DA41089362
Autoritate contractantă
Comuna Bisoca (Primaria Comunei Bisoca) (CUI 3724407)
Furnizor / câștigător
MULTIMEDIA DISPLAYS DEVELOPMENT MANAGEMENT S.R.L. (CUI 40129471)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
158,82 RON
Valoare atribuită
158,82 RON
Data publicării
01.09.2026 14:13
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 07:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

158,82 RON

din 158,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.