Ofertă acceptată Cumpărare directă

Multifunctionala Pantum M7310

Număr anunț
DA41089180
Autoritate contractantă
Comuna Bisoca (Primaria Comunei Bisoca) (CUI 3724407)
Furnizor / câștigător
MULTIMEDIA DISPLAYS DEVELOPMENT MANAGEMENT S.R.L. (CUI 40129471)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.322,31 RON
Valoare atribuită
1.322,31 RON
Data publicării
01.09.2026 14:04
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 07:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.322,31 RON

din 1.322,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.