Ofertă acceptată Cumpărare directă

TRANSPORT SI COLECTARE DESEURI PROVENITE DIN CONSTRUCTII 17 02 03 / 20 01 31

Număr anunț
DA41088645
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 27 (CUI 28312479)
Furnizor / câștigător
WBW LOGISTIC SRL (CUI RO29336867)
Cod CPV
90513000-6 · Servicii de tratare si eliminare de deseuri menajere si deseuri nepericuloase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.350 RON
Valoare atribuită
1.350 RON
Data publicării
01.09.2026 13:40
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 08:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.350 RON

din 1.350 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.