Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MATERIALE UNICA FOLOSINTA-PAHARE, FARFURII, DULCIURI PT ACTIVITATILE CLUBURILOR BIBLIOTECII ,,S.B.”
- Număr anunț
- DA41088168
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Orastie (CUI 4634515)
- Furnizor / câștigător
- ROX FAVORIT PROD SRL (CUI RO9227237)
- Cod CPV
- 39222100-5 · Articole de catering de unica folosinta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.421,49 RON
- Valoare atribuită
- 3.421,49 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 13:17
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2026 08:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.421,49 RON
din 3.421,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro