Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Memorie RAM Server Kingston KSM32RS4/32HCR, 32 GB DDR4, 3200 Mhz, CL22
- Număr anunț
- DA41087300
- Autoritate contractantă
- Parchetul de pe langa Tribunalul Mures (CUI 4322530)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRO ORIZONT SRL (CUI RO1200600)
- Cod CPV
- 30236110-6 · Memorie cu acces aleatoriu (RAM) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.270 RON
- Valoare atribuită
- 2.270 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 12:39
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2026 08:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.270 RON
din 2.270 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro