Ofertă acceptată Cumpărare directă

Vopsea pentru marcaj rutier Swarcomark SV210 alba/Vopsea pentru marcaj rutier rosie -SWARCOMARK SV 2

Număr anunț
DA41086778
Autoritate contractantă
SERVICIU MUNICIPAL DE UTILITATI PUBLICE MORENI (CUI 50777713)
Furnizor / câștigător
SWARCO VICAS S.R.L. (CUI RO916670)
Cod CPV
44811000-8 · Vopsea pentru marcaj rutier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.200 RON
Valoare atribuită
13.200 RON
Data publicării
01.09.2026 12:14
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 07:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.200 RON

din 13.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.