Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET DEZINFECTANTI MED. DENTARA - VP CENTRUL ORTODONTIE-
- Număr anunț
- DA41086694
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
- Furnizor / câștigător
- TEHNODENT POKA SRL (CUI RO1813923)
- Cod CPV
- 24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 552,03 RON
- Valoare atribuită
- 552,03 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 12:10
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2026 08:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
552,03 RON
din 552,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro