Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii de vidanjare a foselor septice si a puturilor de decantare

Număr anunț
DA41086259
Autoritate contractantă
Comuna Vernesti (Primaria Comunei Vernesti) (CUI 4088197)
Furnizor / câștigător
GRIGORE V M EMIL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 30027890)
Cod CPV
90460000-9 · Servicii de golire a puturilor de decantare sau a foselor septice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.000 RON
Valoare atribuită
8.000 RON
Data publicării
01.09.2026 11:49
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 07:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.000 RON

din 8.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.