Ofertă acceptată
Cumpărare directă
achizitie servicii dezvoltare website
- Număr anunț
- DA41085216
- Autoritate contractantă
- Orasul Baia Sprie (CUI 3694918)
- Furnizor / câștigător
- IKARIAM S.R.L. (CUI 52750064)
- Cod CPV
- 72000000-5 · Servicii IT: consultanta, dezvoltare de software, internet si asistenta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 75.600 RON
- Valoare atribuită
- 75.600 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 11:00
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2026 08:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
75.600 RON
din 75.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro