Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piese pentru utilaje agricole

Număr anunț
DA41083163
Autoritate contractantă
COMUNA CAIUTI (CUI 4455293)
Furnizor / câștigător
IPSO SRL (CUI RO5368365)
Cod CPV
16810000-6 · Piese pentru utilaje agricole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.156,86 RON
Valoare atribuită
1.156,86 RON
Data publicării
01.09.2026 09:27
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 08:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.156,86 RON

din 1.156,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.