Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de dezinsectie, dezinfectie si deratizare suprafata de pana la 10.000 mp
- Număr anunț
- DA41082968
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC HORIA VINTILA SEGARCEA (CUI 4554483)
- Furnizor / câștigător
- DDD SELECT SOLUTIONS S.R.L. (CUI 50244060)
- Cod CPV
- 90923000-3 · Servicii de deratizare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.500 RON
- Valoare atribuită
- 8.500 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 09:18
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2026 08:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.500 RON
din 8.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro