Ofertă acceptată Cumpărare directă

INTOCMIRE DOSAR OBTINERE AVIZ DE SECURITATE LA INCENDIU

Număr anunț
DA41082510
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SPECIALA NR. 1 CALARASI (CUI 38142150)
Furnizor / câștigător
SETACO PREVENT S.R.L. (CUI 34027477)
Cod CPV
71317100-4 · Servicii de consultanta in protectia contra incendiilor si a exploziilor si in controlul incendiilor si al exploziilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.000 RON
Valoare atribuită
30.000 RON
Data publicării
01.09.2026 08:56
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 08:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.000 RON

din 30.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.