Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Surubelnita dinamometrica VDE 7516 Kraftform Safe-Torque Speed, 2.4 - 4.0 Nm, Wera 05075876001
- Număr anunț
- DA41081906
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
- Furnizor / câștigător
- SAWEXIM SRL (CUI RO16493517)
- Cod CPV
- 44512800-0 · Surubelnite (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.204 RON
- Valoare atribuită
- 2.204 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 08:12
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2026 07:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.204 RON
din 2.204 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro