Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Patrulari preventive salvamont
- Număr anunț
- DA41078995
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC JUDETEAN SALVAMONT SALVASPEO (CUI 17895440)
- Furnizor / câștigător
- Asociatia Salvatorilor Speciali si Montani Mures filiala ANSMR (CUI 24472922)
- Cod CPV
- 79715000-9 · Servicii de patrulare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.650 RON
- Valoare atribuită
- 19.026 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 13:38
- Termen limită
- 07.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.09.2026 08:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
19.026 RON
din 15.650 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro