Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie servicii tiparire album

Număr anunț
DA41077052
Autoritate contractantă
Centrul Cultural Judetean Arad (CUI 14207830)
Furnizor / câștigător
CARMEL PRINT & DESIGN SRL (CUI RO15409632)
Cod CPV
79823000-9 · Servicii de tiparire si de livrare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.740 RON
Valoare atribuită
4.740 RON
Data publicării
31.08.2026 12:01
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 08:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.740 RON

din 4.740 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.