Ofertă acceptată Cumpărare directă

SISTEM INTELIGENT DE MANAGEMENT PENTRU INTEGRAREA DATELOR SPATIALE ÎNTR-O SOLUTIE G.I.S

Număr anunț
DA41068094
Autoritate contractantă
COMUNA TODIRESTI (CUI 4326922)
Furnizor / câștigător
ARENA TOPOCAD S.R.L. (CUI 40398100)
Cod CPV
38221000-0 · Sisteme Informationale Geografice (GIS sau echivalent) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
73.525 RON
Valoare atribuită
73.525 RON
Data publicării
28.08.2026 09:30
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 08:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

73.525 RON

din 73.525 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.