Ofertă acceptată Cumpărare directă

REABILITARE SISTEM ANTIINCENDIU

Număr anunț
DA41067819
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC SOMES DEJ (CUI 4722552)
Furnizor / câștigător
VASROM SECURITY SRL (CUI RO34700254)
Cod CPV
31625000-3 · Alarme antiefractie si antiincendiu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
56.280,03 RON
Valoare atribuită
56.280,03 RON
Data publicării
28.08.2026 09:13
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 06:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

56.280,03 RON

din 56.280,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.