În desfășurare
Anunț de participare
„EXTINDERE RETEA GAZE NATURALE IN ORASUL RACARI, JUDETUL DAMBOVITA”
- Număr anunț
- SCN1179379
- Autoritate contractantă
- ORASUL RACARI (CUI 4816185)
- Cod CPV
- 45231221-0 · Lucrari de constructii de conducte de alimentare cu gaz (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.677.428,97 RON
- Data publicării
- 02.09.2026 09:10
- Termen limită
- 25.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1279352
Documente
Documentația de atribuire
- 2. Caiet sarcini_Extindere Gaze Racari s.e..pdf
- 4. Instructiuni pentru ofertanti_Extindere Gaze Racari s.e..pdf
- 5. Formulare_Extindere Gaze Racari s.e..pdf
- 6. Formularul 12 Model contract_Extindere Gaze Racari s.e..pdf
- C.U. EXTINDERE RETEA GAZE NATURALE s.e,.pdf
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1279352.pdf
- Liste de cantitati fara valori _Extindere Retea Gaze Racari s.e..pdf
- Pth extindere gaze oras Racari-part.1 s.e..pdf
- Pth extindere gaze oras Racari-part.2 s.e..pdf
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (25.09.2026 15:00).
Valoare estimată
2.677.428,97 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.