În desfășurare Anunț de participare

Salopete de lucru ~ S.R.T.F.C. Brașov

Număr anunț
SCN1179381
Autoritate contractantă
SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
Cod CPV
18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
În desfășurare
Se pot depune oferte până la termen.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.068,67 RON
Data publicării
02.09.2026 09:27
Termen limită
15.09.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1279343

Documente

Documentația de atribuire

Participanți

Participanții se publică după termenul de depunere (15.09.2026 15:00).

Vrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?

Creează cont gratuit

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.