În desfășurare
Anunț de participare
Cabluri de semnalizare
- Număr anunț
- SCN1179380
- Autoritate contractantă
- C.N.C.F. "CFR" S.A-SUCURSALA REGIONALA C.F. BUCURESTI- UNITATE OPERATIONALA (CUI 15548207)
- Cod CPV
- 31321700-9 · Cablu de semnalizare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 827.070 RON
- Data publicării
- 02.09.2026 09:21
- Termen limită
- 16.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1279119
Documente
Documentația de atribuire
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (16.09.2026 15:00).
Valoare estimată
827.070 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.