În desfășurare
Anunț de participare
Servicii de catering în vederea furnizării de pachete alimentare pentru elevii/preșcolarii din unitățile de învățământ de pe raza Comunei Șotrile, Județul Prahova,
- Număr anunț
- SCN1179384
- Autoritate contractantă
- COMUNA SOTRILE PRAHOVA (CUI 2843434)
- Cod CPV
- 55524000-9 · Servicii de catering pentru scoli (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 684.748,80 RON
- Data publicării
- 02.09.2026 09:55
- Termen limită
- 15.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1279376
Documente
Documentația de atribuire
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (15.09.2026 15:00).
Valoare estimată
684.748,80 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.