Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 100,0% sub estimat
Furnizare gaze naturale la UM 01232
- Număr anunț
- SCNA1136626
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii-Unitatea Militara 01232 Oradea (CUI 4411254)
- Cod CPV
- 09123000-7 · Gaze naturale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 423.518,55 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data anunțului
- 02.09.2026 10:49
- Anunț de participare
- SCN1176839
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Clarificări & decizii (7)
Termen prelungit-
08.07.2026 15:00Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_SCN1176839.pdf
-
08.07.2026 14:41Clarificare din oficiuÎn urma solicitărilor de clarificări am adus modificări la documentația de atribuireProiect de contract revizuit
-
08.07.2026 14:40Clarificare din oficiuÎn urma solicitărilor de clarificări am adus modificări la documentația de atribuireFormular revizuit
-
08.07.2026 14:40Clarificare din oficiuÎn urma solicitărilor de clarificări am adus modificări la documentația de atribuireCaiet de sarcini revizuit
-
08.07.2026 14:39Clarificare din oficiuÎn urma solicitărilor de clarificări am adus modificări la documentația de atribuireDecizie modificare calendar
-
08.07.2026 14:39Clarificare din oficiuÎn urma solicitărilor de clarificări am adus modificări la documentația de atribuireDecizie la solicitări clarificări
-
08.07.2026 14:09Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRăspuns la solicitări
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GAZ EST SA CUI RO14679859
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
E.ON ENERGIE ROMÂNIA SA CUI 22043010
Valoare atribuită
0 RON
din 423.518,55 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 423.518,55 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.