Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionare Servicii de inchiriere fibra optica dark-fiber si Acces Internet Business 20

Număr anunț
DA41091730
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii U.M. 02046 CONSTANTA (CUI 18649249)
Furnizor / câștigător
INTERSAT SRL (CUI RO4785178)
Cod CPV
64214400-3 · Inchiriere de linii terestre de comunicatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.188 RON
Valoare atribuită
11.188 RON
Data publicării
02.09.2026 07:59
Termen limită
07.09.2026 17:00
Data finalizării
02.09.2026 08:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.188 RON

din 11.188 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.